Lütfen Bekleyiniz Yükleniyor.

Resmi Yakınlaştır

Çiçekler bizi mutlu eder. Üstelik öylesine çok ve çeşitlidir ki bu mutluluklar, anlatmaya kelimeler yetmez. Çiçekler hem üzüntülerimizin hem de sevinç ortamlarımızın ayrılmaz parçalarıdır. Kız istemeye giderken çiçek götürülür, yeni bir eve taşınan sevdiklerimize çiçek götürülür, her özel durumlarda hep çiçek götürülür. Özür dilenmek zorunda olunan durumlarda da çiçek götürebiliriz Çiçeklerin çeşitlerinin yanında veriliş ve düzenlemeleri, insanlar arasında sözle ifade etmek zorluklarına karşın onların diliyle ifade edilir hale gelmiştir. Ülkemizde çiçekçilik kavramı epeyce bir gelişmiş ticaret kolu olarak kullanılmaktadır. Çiçek göndermek, karşımızdaki kişiye verdiğimiz değeri gösterir. Onu sevdiğimizi, onun önemli olduğunu göstermek için çiçek göndeririz. Çiçek alan her insan çok mutlu olur. Hangi tür, hangi çeşit gönderirseniz gönderin çiçeklerin hepsi çok güzeldir ve her birinin taşıdığı anlam ve verdiği mesaj farklıdır.

Rüya Çiçek Evi

Resmi Yakınlaştır

10 Yılı aşkın süredir Perakende sektöründe hizmet veren Rüya Çiçek Evi, sizlerden aldığı güçle, en son çıkan ara malzemeleri ve sınırsız seçenekteki ana malzemeleri kullanarak, sadece Rüya Çiçek Evinde bulabileceğiniz özel tasarımlarıyla sizlere hizmet vermektedir.

Çiçek sektöründe sizlere Gemlik mağazamız olan İstiklal Caddesi 86/B adresinde ve www.gemlikcicek.com internet sitemizde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 2001 yılında kurulan mağazamız, Gemlik merkez,belde ve köylerine çiçek göndermenizde, internet hizmetiyle daha hızlı ve kolay Çiçek siparişi vermenizi sağlayarak kurumsal hizmet kalitesi sunarak çiçek sektöründe öncü olmuştur.

Rüya Çiçek Evi, Çiçek Çeşitleri Anlamları ve Renkleriyle Hayatımızda önemli bir yer edinen Çiçek, Duygu ve düşüncelerimizi anlatan bir araç olmuştur.

Yeni Çağın Sipariş Teknikleri

Resmi Yakınlaştır

www.gemlikcicekci.com

Uluslararası Rüya Çiçek Evi, yurtiçi ve yurtdışı çiçek siparişlerinizi sevdikleinize ulaştırıyor , sizlerin ve sevdikleriniz mutluluğuna aracı oluyor.

Rüya Çiçek Evi, TÜRKİYENİN TAMAMINA ve Dünyanın 156 ülkesine hizmet etmektedir. Günümüzde iletişim, tahminlerin ötesinde bir hızla gelişiyor; zaman ve uzaklık kavramları adeta yeniden tanımlanıyor. Bu değişim, duygusallıklarımızı, hayal gücümüzle birleştirerek daha farklı bir gerçekliğe kavuşturmamıza da fırsat veriyor. Rüya Çiçek Evi uzakta olsalar bile, sevdiklerinize ulaşabilmek, sevinci ve acıyı paylaşmak, yaşama beklenmedik sürprizler katmak ve varlığınızı hissettirmek Rüya Çiçek Evi, ile artık o kadar kolayki.

Misyonumuz

Sevgilisini ve Sevdiklerini sevindirmek isteyen tüm müşteriler için ilk akla gelen olmak, geniş ölçüde yenilikçi ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve de topluma saygımızla anılmak. Müşterilerimize, amaçlarına gerçek değer katan ekstra kaliteli çiçek ve çiçek ürünleri vererek müşterilerimizle karşılık bir güven , aile ortamı inşa ederiz. Sizleri mutlu etmek için asla tükenmeyen bir arayışla, sizlerin, sevdiklerinizin ve değer verdiklerinizin beklentilerine ve tutkularına saygı duyarız.

Vizyonumuz

Sevdiklerinizi Sevindirmenin En İyi Yolu Olmak.